Współpraca

Nasza firma otwarta jest na nawiązanie współpracy w zakresie dostaw części używanych i  nowych najwyższej jakości do odbiorców indywidualnych jak również hurtowych. Zaproponować możemy profesjonalne doradztwo w optymalnym doborze części. Bardzo krótkie terminy realizacji zamówień, szybką dostawę na terenie kraju, możliwość transportu do krajów UE i  Europy Wschodniej.

W ofercie części do Land Rover/Range Rover i MG Rover znajdziecie Państwo szeroki asortyment towarów najwyższej jakości, jak również wysokiej jakości zamienników, wszystko w rozsądnym pułapie cenowym.

Na stanie magazynowym, od reki znajdziecie Państwo części eksploatacyjne, zawieszenia silnika, układu napędowego po akcesoria typu: haki holownicze, orurowanie, dodatki wizualne, elementy tuningowe, a także gadżety firmowe (parasolki, breloczki itp).Nawiążemy współpracę z serwisami i warsztatami zajmującymi się naprawą aut marek Land Rover, Range Rover w dostawie części karoseryjnych. Zagwarantować możemy profesjonalną obsługę w zakresie logistyki zaopatrzenia Państwa przedsiębiorstwa w części nowe i używane. Jesteśmy największym i bezpośrednim importerem części używanych do w/w marek, przez co możemy zagwarantować najniższe ceny przy zachowaniu pełnej kontroli nad jakością naszych części.

We wspólpracy mozemy zaoferowac 3 rodzaja rabatów: ilościowe, sezonowe i reklamowe.

Wysokość udzielonego rabatu ustalana jest indywidualnie. Rabaty obowiązują od drugiego zakupu, po nadaniu klientowi numeru identyfikacyjnego. W tym celu prosimy o kontakt pod e-mail: info@rover-częsci.pl w temacie pisząc: współpraca B2B.

Mamy nadzieję, że nasza firma okaże się dla Państwa niezawodnym partnerem biznesowym.Arkadiusz Parólski
Właściciel

Copyright © 2013 ART-BIZAR - oryginalne części zamienne | Regulamin i polityka prywatnosci | CMS by Quick.Cms Serwis opon smlw