O firmie

  • Naprawa Forda Scorpio. Rok 1994.
    Naprawa Forda Scorpio. Rok 1994.

Pod nazwą Art-Bizar obecni na polskim rynku jesteśmy od 2004 roku. Art-Bizar to firma rodzinna. Jej historia sięga lat 80-tych ubiegłego wieku, kiedy to ojciec założyciela firmy prowadził jeden z pierwszych warsztatów naprawy samochodów w Ciechanowie. Zatem doświadczenie w branży samochodowej zbieramy nieprzerwanie od ponad 20 lat.

Zaczynając w 2004 roku, jako cel obraliśmy dystrybucję części oryginalnych - nowych i używanych dla aut marki MG ROVER, do których pasja towarzyszy nam od początku lat 90-tych. W początkowym okresie, asortyment firmy obejmował głownie części używane do aut marki MG ROVER.  Stale jednak wzbogacalismy ofertę o sprzedaż nowych części, ze szczególnym naciskiem na części oryginalne, najwyższej jakości.

Zdobywając coraz większą wiedzę na temat tej brytyjskiej marki, postanowiliśmy poszerzyć nasz obszar działania o sprzedaż części innych marek z brytyjskim rodowodem m.in. Land Rover, Range Rover oraz Mini. W 2010 roku wychodząc na przeciw oczekiwaniom coraz większej ilości włascicielów w/w marek postanowiliśmy wzbogacić swoją ofertę o zakres napraw bieżących i diagnostykę oryginalnym urządzeniem serwisowym Testbook T4. Profesjonalna diagnostyka jest gwarancją fachowej obsługi klienta i rzetelnej naprawy jego auta.

W ostatnich latach nawiązaliśmy współpracę z wieloma warsztatami oraz autoryzowanymi serwisami Land Rovera w kraju i za granicą, zarówno w zakresie dostawy części jak i wymiany doświadczeń. Obecnie kładziemy nacisk na ciągłe uzupełnianie swojej oferty, wzbogacając ją o nowe pozycje, przeważnie do najnowszych modeli Land Rover i Range Rover. Jednym z celów na najbliższy czas, jest możliwość oferowania używanych części najwyższej jakości, w jak najlepszych cenach do Discovery 3/4, Range Rover Sport, Range Rover Evoque, Range Rover Vogue. Jesteśmy bezpośrednim importerem części mechanicznych, blacharskich i akcesoriów z Wielkiej Brytanii, przez co możemy zagwarantowac możliwie krótki czas dostawy, przy zachowaniu rozsądnych cen, pomijając pośredników. Do najnowszych modeli tej coraz bardziej prestiżowej marki znajdziecie u nas dosłownie wszystko.

Nasza firma od samego początku istnienia prowadzi sprzedaż części za pośrednictwem portalu aukcyjnego allegro.pl, gdzie może poszczycić się bardzo wysokim poziomem obsługi klienta, o czym świadczy 99,9 % pozytywnych komentarzy.
Posiadamy 3 konta allegro: art-bizar, rover-czesci_pl oraz EnglishParts, na których znajduje się tylko pewien procent naszej oferty, dlatego też przy poszukiwaniu dość specyficznych pozycji polecamy skorzystać z formularza kontaktowego.

Obecni jesteśmy także na roverki.pl, gdzie jako instytucja wspierająca pomagamy rozwijać klub miłośników i sympatyków marki MG Rover.

Celem na najbliższe lata, jest dystrybucja części najwyższej jakości oraz świadczenie profesjonalnych usług w pełni zaspokajających oczekiwania i potrzeby naszych klientów. Mamy nadzieję, że Wasze zadowolenie pozwoli nam na ciągły, harmonijny i dynamiczny rozwój.

Copyright © 2013 ART-BIZAR - oryginalne części zamienne | Regulamin i polityka prywatnosci | CMS by Quick.Cms Serwis opon smlw